Lacoste Ampthill, buty Lacoste

Posted on Posted inModa

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze i zakupie obuwia? Przede wszystkim nie powinny być one nudne, bo to jeden z najważniejszych elementów stylizacji, dzięki czemu nie staje się ona taka banalna i zwykła. Warto wybrać buty znanej firmy, dzięki czemu mamy pewność, że są one dobre jakościowo i nie zepsują się po kilku tygodniach, ponieważ są wykonane z odpowiednio dobranych materiałów. Jedną z tych firm godnych polecenia jest Lacoste.
Lacoste jest to francuska firma z siedzibą w Paryżu, które specjalizuje się głównie w produkowaniu odzieży i obuwia, a także perfum, zegarków, okularów. Logiem tego koncernu jest zielony krokodyl, który jest głównym znakiem rozpoznawczym tej firmy.
Jak buty Lacoste oceniają ich posiadacze? Większość z nich opisuje je jako obuwie adekwatne swojej ceny, która często przekracza nawet czterysta lub pięćset złotych, naprawdę trudno spotkać się z negatywną opinią dotyczącą tej firmy. Produkty Lacoste są wykonane z materiałów doskonałej jakości, a w ich obuwiu nogi wcale się nie męczą. Każdy model tych butów jest bardzo uniwersalny, przez co pasuje do większości stylizacji, wygląda świetnie do wielu ubrań i jest dobry nie tylko na co dzień, ale też na większe wyjścia.
Lacoste Ampthill są to sznurowane, nieocieplane, wysokie trampki z naturalnej i wytrzymałej skóry, z wyściółką z włókna, okrągłym noskiem buta, miękką piankową wkładką i podeszwą z tworzywa sztucznego. Można je dostać w wielu kolorach, między innymi czarnym, szarym, białym, brązowym, czerwonym, granatowym, bordowym i błękitnym.